PONDĚLÍ

Keramika 1. -5. třída Šárka Malinová 15:15- 16:30

Náplň: Práce s keramickou hlínou, modelování, výrobky z plátu, rozvoj jemné motoriky ruky

ÚTERÝ

Keramika 1.-5. třída Šárka Malinová 15:30 - 16:45

Náplň: Práce s keramickou hlínou, modelování,výrobky z plátu,rozvoj jemné motoriky ruky

Divadelní soubor VeseláMalina 1.-5. třída Monika Veselá 15:15 - 16:30

Náplň: Rozvoj paměti, řeči, veršované pohádky, bajky, krátké výstupy

Sport nás baví 1.-5. třída Jana Kuklová 15:15 - 16:30

 

 

STŘEDA

Výtvarný ateliér JABLÍČKO 1.- 5.třída Šárka Malinová 15:15 -16:30

Náplň: Rozvoj estetického vnímání, různé výtvarné techniky, malba, kresba, grafika, prostorová tvorba

Vaření 1.-5.třída Monika Veselá 15:15 - 16:45

Náplň: Kultura stolování, stolování, zdravá výživa,příprava jednoduchých pokrmů

ČTVRTEK

Keramika 1.- 5. třída Šárka Malinová 15:15 - 16:30

Náplň: Práce s keramickou hlínou, modelování, výrobky z plátu, rozvoj jemné motoriky ruky

Šikula - ateliér prostorové tvorby 1.-5. třída Jaroslava Chlubnová 15:15 - 16:45

Náplň: prostorová tvorba, práce s různými materiály, tradiční i netradiční techniky

Taneční kroužek - začátečníci od 1. - 9. třída Jana Kuklová 15:00 - 17:00

Náplň: Rozvoj smyslu pro rytmus, rozvoj pohybových schopností dětí, nácvik tanečních předtančení

PÁTEK

 

Keramika 1.- 5. třída Šárka Malinová 15:15 - 16:30

Náplň: Práce s keramickou hlínou, modelování, výrobky z plátu, rozvoj jemné motoriky ruky

 

Náplň: Rozvoj pohybových schopností, míčové hry, cvičení na nářadí i bez nářadí

HRÁTKY S ŘEČÍ pondělí - pátek 11:40-12:35,pondělí 15:00 - 16:00  Jaroslava Chlubnová

po domluvě s paní vychovatelkou

NOVINKY
20.11.2017
Volby do školské rady
16.11.2017
Vánoční jarmark
15.11.2017
Na kole - 3.B
14.11.2017
Okresní kolo ve florbale 8.-9. tříd chlapci
07.11.2017
Den s dopravní výchovou - 3. třídy
07.11.2017
PROJEKTOVÝ DEN - Pověsti z Liberecka
06.11.2017
Škola hravě 2017
02.11.2017
Okresní kolo ve florbale 6.-7. tříd chlapci
02.11.2017
Halloween
19.10.2017
Tajemství žulových skal - 9.A